Skip to main content

Wszystko zaczęło się od pomysłu, ciężkiej pracy i pozytywnej energii

Kal-Bak prężnie działa na rynku artykułów spożywczych od 10 lat

Hurtownia Kal-Bak zaczynała swoją działalność bardzo skromnie. 10 lat temu w asortymencie oferowanym przez naszą firmę posiadaliśmy przede wszystkim Polski czosnek pochodzący z Roztocza. Wyspecjalizowaliśmy się w ofercie kierowanej przede wszystkim do branży gastronomicznej. Dokładniej oferowaliśmy obierany, świeży czosnek, który królował w Lublinie i pochodził od nas!

Z biegiem czasu poszerzaliśmy ofertę o fasole, kasze, groch, miody i bakalie. Z  małego stoiska, przekształciliśmy się w punkt handlowy, a następnie hurtownię z prawdziwego zdarzenia.

Obecnie posiadamy w swojej ofercie setki produktów wysokiej jakości: kasze, grochy, fasole, bakalie, owoce i warzywa suszone, owoce kandyzowane, przyprawy, cukry, ksylitol, erytrol, sole, nasiona, miody, produkty pszczele, soki, syropy, karmy dla gołębi.

Nieustannie dokładamy starań, aby Klienci znaleźli u nas produkty wysokiej jakości, magazynowane, pakowane i transportowane w warunkach spełniających normy ISO 22000:2018. Od 2021 roku posiadamy wdrożony certyfikat zgodności z normą ISO 22000.

Zaopatrujemy gastronomię, sklepy, targowiska oraz hurtownie. Asortyment pakujemy w zależności od kategorii w gramatury dedykowane do obrotu handlowego oraz w celach kulinarnych.

Posiadamy ofertę dedykowaną dietetykom oraz zdrowemu odżywianiu. Pełen opis produktów znajduje się w dedykowanej zakładce. Produkty, podzielone są według poszczególnych kategorii. Jeżeli poszukiwany produkt nie jest uwzględniony na stronie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, stworzymy ofertę dopasowana do Państwa potrzeb.

Jakość oferowanych produktów oraz dbałość o Klienta są naszymi nadrzędnymi celami. Nie ograniczamy swojej działalności wyłącznie do obrotu towarami. Posiadamy bogatą wiedzę w zakresie zastosowania produktów, którą wykorzystujemy w codziennej pracy. Doradzamy, podpowiadamy, opisujemy zakres działania. Chcemy dzielić się pozyskanymi informacjami, w tym celu stworzyliśmy blog na którym opisujemy zastosowanie poszczególnych produktów oraz sezonowo pozwalamy z perspektywy komputera, tabletu lub telefonu zapoznać się z naszą ofertą.